Dzień Sprzątania Biurka z Ceraminkiem

9 stycznia 2017

Wiadomość od Ceraminka:
Dzisiaj jest DZIEŃ SPRZĄTANIA BIURKA!

Witajcie Kochani! Dzisiaj jest wielki dzień!
Pytacie – jaki? Dzisiaj obchodzimy DZIEŃ SPRZĄTANIA BIURKA!!!

Kto nie ma biurka (lub stołu)? Ba… Wszyscy mają! I wszystkie dzieci też mają! Tylko niekoniecznie posprzątane… DZIEŃ SPRZĄTANIA BIURKA obchodzimy w drugi poniedziałek stycznia każdego roku. W tym roku przypada na 9 stycznia, czyli DZISIAJ! Zwykle na biurkach trzymamy masę potrzebnych i niepotrzebnych rzeczy. Wiem, wiem – zawsze uważamy, że wszystkie te rzeczy są nam bardzo potrzebne, wręcz niezbędne. Ale czy na pewno?

Z Nowym Rokiem nowym krokiem!!! – tak mówi stare powiedzenie. Noworoczne postanowienia i plany na ten Rok już za nami, więc pora wziąć się do roboty!
Wykorzystajmy dzisiejsze poniedziałkowe popołudnie i zmobilizujmy siebie oraz nasze dzieci do zrobienia noworocznych porządków na biurkach. Wyrzućmy niepotrzebne rzeczy, wytrzyjmy kurze, wyczyśćmy ekran monitora w naszym komputerze, poukładajmy książki… i zakończmy dzisiejszy dzień pełnym zachwytem i zadowoleniem z siebie. Jesteśmy przecież bardzo zdolni, mądrzy i kochani! I zrobiliśmy wielki NOWY KROK w ten Nowy Rok!!!

W Ceramilandii Miś Ceraminek też ma już pięknie posprzątane biurko! I jest bardzo z tego zadowolony. Weźcie więc z niego przykład. Ostatecznie to przecież DZIEŃ SPRZĄTANIA BIURKA!!!

Dzień Sprzątania Biurka - Miś Ceraminek zrobił już porządki na swoim biurku. A TY?

 

Zachęcamy wszystkie dzieci i wszystkich dorosłych:

prześlijcie nam zdjęcia swoich posprzątanych biurek! 

Na zdjęcia czekamy do najbliższego czwartku 12 stycznia.
Zdjęcia przesyłajcie na adres oferty@ceramilandia.pl 

Wszyscy, którzy przyślą nam zdjęcia posprzątanego biurka, otrzymają od nas bonus:
BEZPŁATNE WEJŚCIE DLA JEDNEGO OPIEKUNA do Parku Rozrywki
przy najbliższej wizycie z dzieckiem w Ceramilandii!!!

Bonus będzie można wykorzystać w każdy weekend w styczniu lub w lutym 2017r.
oraz w każdym dniu ferii zimowych od 16 do 29 stycznia 2017r.

Niech DZIEŃ SPRZĄTANIA BIURKA będzie wykorzystany przez Wasze dzieci na uporządkowanie swoich rzeczy, a później nagrodzony doskonałą zabawą w Ceramilandii!!! Będzie to z całą pewnością dodatkowa motywacja dla każdego dziecka do utrzymywania porządku na biurku przez cały rok!

Zapraszamy!!!